Zastanawiałeś się czasem, na co zwrócić uwagę przy wyborze tandemu? Wymarzyłeś sobie tandem na zamówienie i szukasz rzetelnego wykonawcy?  Co powinien mieć taki rower, żeby spełniał wszystkie Twoje oczekiwania a przy okazji zapewniał bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji?

W Twój Rower Radom mamy odpowiedzi na wszystkie Twoje oczekiwania, tworzymy każdy tandem na zamówienie – pod wytyczne i potrzeby klienta.cena tandem producent radom

W naszej historii wykonaliśmy wiele sztuk, na specjalnie opracowanej konstrukcji – możesz zapoznać się z naszymi specyfikacjami, jeżeli tylko zdecydujesz się na kontakt :
+48 725-255-730

Podamy Ci standardowe opcje tworzenia tandemu na zamówienie przez nas, dopasujemy możliwości do Twoich oczekiwań oraz przeznaczenia tandemu.

Tandem cena, czas wykonania oraz gwarancja

Do każdego zamówienia tandemu podchodzimy indywidualnie, nie oznacza to jednak, że nie posiadamy pewnych stałych wytycznych 🙂 . Każdorazowo przy uzgadnianiu projektu szacujemy termin odbioru oraz zakres prac na jakie przyjdzie poczekać klientowi.

Dla tandemów specjalnych, na selekcjonowanym osprzęcie, czas realizacji może być powiększony o terminy sprowadzenia nienormatywnych części.

Gwarancja jakości tandemu na zamówienie

W Twój Rower Radom masz określoną, czasową gwarancję na rower. Jako sprawdzony producent tandemów z Radomia gwarantujemy jakość naszych realizacji.

Przy procesie produkcji tandemu kierujemy się wytycznymi:

  • Odpowiedniego doboru jakości komponentów
  • Wielokrotnego sprawdzenia zastosowanych materiałów
  • Wykonania prób obciążeniowych dla konkretnych podzespołów
  • Kooperacja z klientem na każdym etapie budowy tandemu

Finalnie te proste zasady skutkują pełnym zadowoleniem klienta z wysokiej jakości roweru.

Cena tandemu na zamówienie

Każdy tandem jest planowany indywidualnie, cena tandemu waha się od 2500 zł w opcjach podstawowych aż do kwot dodatków, w które klient zechce ubrać naszą konstrukcję.

Specjalne rozwiązania napędowe, niecodzienne rozwiązania ramy mogą kosztować dodatkowo – jednak z nami możesz stworzyć swój tandem od podstaw pod swoje oczekiwania. Każdy realizowany tandem na zamówienie posiada różne rozwiązania napędu i geometrii ramy.

Jesteśmy również elastyczni w kwestii komponowania Twojego roweru, możemy proponować tańsze rozwiązania w części pasażerskiej, ładowniczej (kosze, wózki) nie schodząc z jakości tandemu, cena dzięki temu będzie bardziej optymalna.

Możemy także z dumą pochwalić się realizacjami tandemów dla osób niepełnosprawnych, specjalnie pod podane wymiary i oczekiwania.

tandem na zamowienie radom